Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Antalya'daki Alış Veriş Merkezleri

Antalya, yerli ve yabancı bir çok markanın birarada bulunduğu, birbirinden şık alışveriş merkezlerine sahip. Antalyalıların gezmekten keyif aldığı alışveriş merkezleri, yaz kış her zaman popüler. Alış veriş merkezleri, alışveriş yapmanın yanı sıra güzel restaurantlarında yemek yeme, dünya standartlarındaki sinemalarında film izleme, çocuklar için düzenlenen aktivitelere katılma ve bünyesinde düzenlenen sergileri takip etme olanağı da sunuyor. Biz de Antalya'daki alışveriş merkezlerinden birkaçını sizler için listeledik. 

1- 5M Migros

Yerel ve uluslararası düzeydeki markalarıyla bir çok mağazanın bulunduğu, yine aynı kalitede fast-food restaurantların ve 5M Migros Hipermarket'in de içinde yer aldığı bu alışveriş merkezi, 2001 yılından bu yana Antalya'da faaliyet gösteriyor. Hala ilk günkü gibi ziyaret edilen 5M Migros'da, yıl boyunca çeşitli kampanyalar ve çekilişler düzenlenerek, ziyaretçilerin ilgisini hep zirvede tutmuştur. Şİmdi biletantalya.com'un da standının yer aldığı ve indirimli biletlere ulaşabileceğiniz 5M Migrosa sizleri de bekleriz. 5 Migros'a nasıl gidilir öğrenmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

2- Mall of Antalya

2017'de ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan Mall of Antalya, Antalya’nın en büyük sinema kompleksine ve en büyük kapalı çocuk oyun alanına sahip. 144 mağazası ve 4000 m2’lik yeme içme alanıyla çok modern bir mekan. Konumu itibariyle ulaşımın da çok kolay olduğu Mall of Antalya, Antalyalılar için yeni bir soluk. Şİmdi biletantalya.com'un da standının yer aldığı ve indirimli biletlere ulaşabileceğiniz Mall of Antalya'ya sizleri de bekleriz. Mall of Antalya'ya nasıl gidilir öğrenmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

3- Terra City

Antalya'nın gözde Alışveriş Merkezlerinden biri olan TerraCity, dünyaca ünlü markaları Antalya’ya kazandırdı. TerraCity'de, 180 mağaza ve 1000 kişilik yeme içme alanı ile ilgi çekiciliğini koruyor. Lara bölgesinin kalbinin attığı bu modern yapı içinde bir gününüzün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 7'den 70'e herkesin keyif alacağı alanlara sahip alışveriş merkezine siz de bir an önce gidin. TerraCity'e nasıl gidilir öğrenmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

4- Erasta

"Antalya'da herkese göre bir şeyler var!" sloganıyla yola çıkan Erasta Avm, Antalya'daki diğer alış veriş merkezlerinden farklı bir tasarıma sahip. Üstü açık olarak inşa edilen alışveriş merkezinde, alışveriş yapmak, yemek yemek ayrı bir zevk. Nezih bir ortama sahip olmasının yanı sıra aradığınız herşeyi bulabileceğiniz mağaza çeşitliliğine de sahip. Antalya'da farklı bir alışveriş deneyimi yaşamak isterseniz ilk tercih edeceğiniz Erasta AVM'ye nasıl gidilir öğrenmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

5- Mark Antalya

Mark Antalya konumu bakımından Antalyalıların buluşma noktası özelliği taşıyor. Antalya’da bazı markaların ilkinin de bulunduğu ve toplamda 155 mağazasıyla oldukça farklı zevklere hitap ediyor. Bir alışveriş merkezinden ne bekleniyorsa hepsinin fazlasına sahip Mark Antalya, modern tasarımı, şehrin merkezinde en büyük kapalı otoparkıyla konforlu alış verişi garanti ediyor. Ay içinde çeşitli etkinlikler, söyleşiler, sergiler gibi aktivitelere de ev sahipliği yapan Mark Antalya'ya nasıl gidilir merak ediyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

}